Хочете бути здоровим – обирайте вершкове масло

вершкове масло

Наше життя перенасичене величезною кількістю некорисних харчових продуктів, які  дуже швидко витіснили такі класичні й неймовірно корисні продукти як сметана, вершкове масло, ряжанка і т.д. Взяти хоча б майонез. Багато людей почали використовувати його замість масла для бутербродів,  або всі забули про те, що салати, заправлені сметаною, набагато корисніші і смачніші ніж на майонезі. Все це дуже сумно, адже такі корисні продукти як вершкове масло не повинні замінятись штучними сумішами, які вбивають наш шлунок.

Змінити ситуацію можна лише нагадавши людям, які корисні властивості мають справжні молочні продукти, а також про смакове різноманіття, яке вони дуже легко можуть продемонструвати. Взяти хоча б вершкове масло. Здавалося б нічого особливого, масло собі та й все, однаковий смак у всіх видів. Насправді все зовсім по іншому, в залежності від способу приготування та наявності у вершковому маслі тих чи інших компонентів кожен вид має свій унікальний і неперевершений смак.

Види вершкового масла важко точно класифікувати, адже щодня виробляються нові унікальні властивості й смаки. Але є кілька стандартних схем, які допоможуть точніше розібратись з вершковим маслом.

В першу чергу всі види вершкового масла можна розділити на:

  • Солодко вершкове – приготоване зі свіжих молочних сливок.
  • Кисло вершкове – приготоване зі сливок сквашених різноманітними заквасками.

Така характеристика дуже неточна і поверхнева, тому краще надати більш точну і широку видову характеристику:

  1. Солодко вершкове – приготоване зі свіжих сливок при температурі 85-90 градусів.
  2. Кисло вершкове – приготоване при такий самій температурі але зі сквашених сливок.
  3. Вологодське – виготовлене зі свіжих сливок при більш високій температурі 95-98 градусів, це надає смаку додаткових відтінків.
  4. Любительське – в такому молочному продукті вміст води досягає 20%, що вище ніж у інших зразках, завдяки цьому смак масла більш розмитий і не такий насичений.
  5. З наповнювачами – найчастіше готується зі свіжих сливок з додаванням різноманітних наповнювачів, від фруктів і овочів, до меду і какао.

Насправді це не всі види вершкового масла, але це їх основна класифікація, якщо ви хочете зберегти хороше здоров’я протягом тривалого часу і вживати по справжньому смачну і корисну їжу. Час забувати про штучні добавки на зразок соусів і майонезів, адже вершкове масло та інші молочні продукти можуть з величезним успіхом їх замінити.

Джерело: rud.ua

Каждый день должен быть счастливым
Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031